czwartek, 17 lipca 2008

Na dniach pojawi się nowe gówno na blogu. Zakładka Krawiel ocenia. Będę oceniał wszystko i wszystkich. Książki,filmy, cycki,dupy,piwa,wódki i inne używki.

środa, 16 lipca 2008

coś na dobranoc

Na dzisiejszym spotkaniu, jednym z nielicznych udanych organizacyjnych doszliśmy do paru wniosków.
Po pierwsze omówiliśmy fakt istnieia w polskim języku słów dwuakcentowych:
nie-e oraz
ta-ak
mamy najlepsze gówno w mieście!

wtorek, 15 lipca 2008

burdel

od 8 do 16 wypracowywać w sobie człowieka

od butów do krawata
wtedy podłączą ci prąd może nawet przeproszą
za zbyt szybkie odcięcie od siebie
dostaniesz kobietę z której nie da się już wyciągnąć
nic poza matką oczekującą codziennie
na nowe deklaracje wierności
pracy i rodzinie będziesz poszerzać mieszkanie
chodzić po urzędach za osobistą przestrzenią
w której nie zabraknie niczego
prócz powietrza po które trzeba zdradzać
w delikatnym negliżu

poniedziałek, 14 lipca 2008

no nie było lekko.


nie powinno być lekko. ale czy powinno być aż tak ciężko?